UYDUKENT KUŞADASI
   Ana Sayfa
April 25 2014 00:49:03   
Ana Menü
Ana Sayfa
Kuşadası
Harita
Kooperatifler
Hesap Numaraları
Haber Arşivi
Önemli linkler
Makaleler
Forumlar
Dosyalar
Galeri
S.S.S.
İletişim
Arama

Basın Bildirileri
Durum Çizelgesi
Uydukent Bülteni
Genel Kurul Sonuçları
ÖRNEK DAİRE

GENEL GÖRÜNÜM

KUŞADASI UYDUKENT’TE İLK TAPULAR DAĞITILDI
UYDUKENT KUŞADASI

1997 yılından beri kanayan yara halini alan ve yıllardır tek bir çivi dahi çakılamayarak mahkemelik olan Uydukent’te Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün’ün girişimleriyle sorunlar bir bir çözülmeye başlandı. Uydukent Toplu Konut Yapı Kooperatifleri Birliği’nde ilk tapular dağıtılmaya başlandı. Uydukent’e bağlı 120 üyeli Albatros Kooperatifi’nin 63 üyesine düzenlenen törenle tapuları teslim edildi.

 

Uydukent’teki ilk tapuların verildiği törene Kuşadası Belediye Başkan Vekili Ahmet Kireç, Belediye Başkan Yardımcısı Adem Testici, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Bademci ve Zekeriya Tünk ile Uydukent Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tuğrul, Uydukent Yönetim Kurulu Üyeleri ve kooperatif üyeleri katıldı.

 

Törende konuşan Uydukent’e bağlı Albatros Kooperatifi Başkanı Mustafa Beyoğlu “ 63 üyemizin tapusu çıktı. Diğer üyelerin evrakları tamamlandığında onlara da tapuları teslim edilecek. Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün’e seçildiği günden beri bize vermiş olduğu bütün sözleri yerine getirdiği  için çok teşekkür ediyorum “ dedi.

Uydukent Belediye Meclis gündemine alındı!
UYDUKENT KUŞADASI

4 KASIM BELEDİYE MECLİS TOPLANTISINDA
1/5000’lik imar planı oybirliği ile kabul edildi.
VİDEO HABERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

UYDUKENT YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN OSMAN TUĞRUL'UN BAYRAM MESAJI
UYDUKENT KUŞADASI

S.S. Kuşadası Uydukent Konut Yapı Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman TUĞRUL Ramazan Bayramı münasebetiyle tüm üyelerimize hitaben Bayram mesajı yayınlamıştır.

Değerli Üyeler,

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Saygılarımla.

Osman TUĞRUL
S.S. Kuşadası Uydukent Konut Yapı Kooperatifler Birliği
Yönetim Kurulu Başkanı

UYDUKENT 2. BAŞKANINDAN AÇIKLAMA
UYDUKENT KUŞADASI

BU KERVAN YÜRÜYECEKTİR
Uydukentin son yapılan genel kuruluyla birlikte bir yerlerden düğmeye basılmışcasına saldırılarda arttı.
Her ne hikmetse birileri Uydukentin çıkarlarını ortaklardan fazla düşünmeye başladı. Şimdi bunlar:
Önce bilmiyorlar,  sonra bilmediklerini de bilmiyorlar. Yalan söyleyerek halkı aldatmayı marifet sanıyorlar. Uydukent'in tüm organlarını Sayın Esat Altungün değil ortaklar ve delegeler seçmiştir. Seçilen yöneticilere ödenecek hakkı huzur miktarları da yine ortaklar ve üstbirlik delegeleri tarafından karar altına alınmıştır. Üstelik geçmiş dönem miktarlarıyla da aynıdır.
Onursuzca gerçek dışı rakamlar vererek hiçbir şey elde edemeyeceksiniz.
Uydukent üyeleri yönetici olarak kimleri göreve getireceğini size soracak değildir.
Üstelik yöneticileri eleştirirken getirdiğiniz kriterlerdeki çelişkiler ruh durumunuzu açıkça ele vermektedir. Geçimini ağa bahşişi ile sürdüren siz ve sizin gibilerin,yelkenlerindeki poyraz rüzgarı kesildiğinde saldırganlaşmaya başlamaları normaldir.

UYDUKENT HABER BÜLTENİ ÇIKTI...
UYDUKENT KUŞADASI

Genel Yayın Yönetmenliğini Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet GÜRBİLEK 'in üstlendiği, Haber Koordinatörü ve Tasarımını Denetim Kurulu Üyesi Nesim KARAMAN, Yazı İşleri Müdürlüğünü Sebahattin TÜRKEÇ 'in yürüttüğü Uydukent Haber Bülteni bu gün yayın hayatına başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Osman TUĞRUL ''Uydukent ortaklarının kooperatifleriyle ilgili bilgi sahibi olmaları en doğal haklarıdır. Bu konuda elimizdeki tüm teknolojik imkanları kullanacağız. www.ada-uydukent.com web sitesi ve Kuşadası Uydukent Haber Bülteni ile ortaklarla daha iyi iletişim sağlamayı amaçlanmıştır. Bizler Uydukent Üstbirlik Yönetimi olarak Ortaklarımızın talep ve arzularını biliyoruz. Tüm Uydukent ortaklarını görüş ve önerileriyle katkıda bulunmaya çağırdı.

" BAŞKALARI’NIN YARATTIĞI SUNİ SORUNLARI SİZLERLE ÇÖZECEĞİZ”
UYDUKENT KUŞADASI

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün'ün Uydukent ziyaretini değerlendiren, Osman TUĞRUL ”Başkalarının yarattığı suni sorunları da çözerek hedefimize ulaşacağız” ayrıca ”Belediye eski Başkanı Fuat Akdoğanın on yıl boyunca Uydukent üyelerinin küçük birikimlerinin heba olması için tüm yetkilerini kullandığını ancak yeni Belediye Başkanı Sayın Altungün'ün Uydukent'in sorunu hukuk çerçevesi içerisinde çözeceklerini ifade etmesi mutluluk vericidir” dedi.
Osman Tuğrul, Uydukent üyelerine bir açıklamada bulundu: "Sevgili Uydukent üyeleri önce sizlerin güven ve desteği olmak üzere yerel yönetimimizin de güç verip katkı koymasıyla Uydukent'te yepyeni bir dönem başlamıştır. Sizlerle yakın zamanda elbirliği ile başkalarının yarattığı suni sorunları da çözerek hedefimize odaklanacağımızın müjdesini vermekten onur duyuyorum.
Saygı değer Uydukent ailesi, bizler bir aileyiz ve bu nedenle birbirilerimizle sağlıklı iletişim içerisinde olmamız gerekmektedir. Bu amaçla internet sitemiz hizmete girmiş, bültenimizin birinci sayısıda beğeninize sunulmuştur. Her zaman katkı ve önerinizi bekliyor, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum; dedi.

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ALTUNGÜN’DEN UYDUKENT AÇIKLAMASI
UYDUKENT KUŞADASI

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ALTUNGÜN’DEN UYDUKENT AÇIKLAMASI

“ UYDUKENT’E HUKUKİ BİR ÇÖZÜM BULARAK, SORUN OLMAKTAN ÇIKACARACAĞIZ “ 

12 yıldır Kuşadası’nın kanayan yarası olan Uydukent Toplu Konut Kooperatifleri ile ilgili Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün yazılı bir açıklama yaptı. Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün “ Uydukent’e hukuk çerçevesinde köklü çözüm getirerek sorun olmaktan çıkaracağız” dedi. 
Aydın 1. İdare Mahkemesi’nin imar plan tadilatı ile ilgili aldığı iptal kararı üzerine önemli açıklamalar yapan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Uydukent’in “kanayan yara” olmaktan çıkarılacağını kaydetti.

24 Temmuz 2009

BAŞKAN ALTUNGÜN, UYDUKENT’i ZİYARET ETTİ
UYDUKENT KUŞADASI

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ESAT ALTUNGÜN, MECLİS ÜYELERİ İLE UYDUKENTİ ZİYARET ETTİ

   Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün beraberinde İmar Komisyonu Başkanı Leziz Uyanık, İmar Komisyonu üyeleri Mimar Erdoğan Elçi, Mimar Oğuz Başöz ve Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Tünk ile birlikte Uydukent ziyaretinde Uydukent’in inşaatlarının bulunduğu alanda inceleme yaptı.
Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, daha sonra da Uydukent başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir toplantı yaptı.

Sayfa 2 - 2 < 1 2
Site içi Arama

Kelimeyi Girin :

ORTAK GİRİŞİ
Kullanıcı Adı

ŞifreSayın Ziyaretçi eğer Uydukent ortağı iseniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.Aksi halde Üyeliğiniz Onaylanmayacaktır.

Şifremi Unuttum?
Şifrenizi öğrenebilmek için Buraya Tıklayın.
SON DAKİKA

UYDUKENT BÜLTENİ ÇIKTI


İndirmek için tıklayın

BASIN AÇIKLAMASI

BU KERVAN YÜRÜYECEKTİR.

ÜSTBİRLİK YÖNETİMİNDEN DUYURU

 

En Yeni Makaleler
BU KERVAN YÜRÜYECEKTİR
MERHABA
HUKUK GÖZÜYLE
UYUDUKENT UYANIYOR

Bu Web Sitenin Hosting ve Tasarımı, Birlik Denetim Kurulu Üyesi
Nesim KARAMAN tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.